התערוכה הגדולה בסין

Canton Fair. הינה תערוכת הסחר הגדולה בסין, המתקיימת פעמיים בשנה.

שטחה של התערוכה הוא 1,180,000 מ"ר- (יותר מפי 30 משטחו של אצטדיון רמת גן!) ולתערוכה שלושה שלבים של הקמה ופינוי, כיוון שאינה יכולה להכיל את כמות הדוכנים והמבקרים במושב יחיד. התערוכה האחרונה כללה למעלה מ-24 אלף מציגים וקרוב ל-180 אלף מבקרים מחו"ל, שסגרו עסקאות בהיקף של כ-27 מיליארד דולר.

אלפי הדוכנים מסודרים לפי נושא בשלושה בניינים ומאפשרים ליבואנים מכל העולם לבחון את החידושים ולהשוות ולהתמקח על מחירים של מוצרים מכל הסוגים והמינים, החל מצעצועים ,כלים חד פעמיים, מוצרי מזון, וכלה במערכות סלון שלמות. ניתן למצוא שם כלי עבודה וחומרי בניה, מוצרי חשמל, ביגוד והנעלה, צעצועים, דקורציה לבית, מוצרים עונתיים- כוסות נייר ופלסטיק סכו"ם חד פעמי ,סכום פלסטיק , סכו"ם מתכת ממש הכל!

חברתנו ממליצה לבקר בתערוכה ולא לוותר על ביקור במפעל לאחר ביקור בתערוכה.

בתערוכה רבים המתווכים ולכן לפני סגירת העסקה חשוב לבצע בדיקה מי המפעל, מי בעליו ,האם מייצר בעצמו או ע"י קבלני משנה ולכן חשוב כי יערך ביקור ע"י המזמין עצמו או באמצעות חברה מקומית שתבדוק עבורכם .

חשוב להבין כי הסינים יספקו לכם מוצרים באיכות שתלויה במחיר שתשלמו כך שחשוב לתיאום ציפיות יחד עם מומחים למו"מ עם הסינים בכדי לא להתאכזב.

לא סתם רוב לקוחותנו מבקרים בתערוכה אולם משאירים את המו"מ לחברתנו באמצעות העובדים הסיניים המנוסים כשטובת הלקוח שלנו היא לנגד עיניהם.